Imam problema sa suhom kožom lica, ali samo na čelu i nosu ispucala je i peruta se naročito zimi i posle tuširanja jako me celo svrbi i posle je crveno. Koristila sam razne kreme ne pomaže.
    Molim Vas da mi date savet koju kremu da kupim, jako mi je neprijatno ovako.
    Pozdrav,
    Lila

    Odgovoreno: 07. 01. 2009.
    • Poštovana, Niste napisali koliko vam je godina, ali mogu vam preporučiti da pokušate sa Cold kremom iz kolekcije Avene. Upotrebljavajte je bar 2 puta dnevno, ne koristite sapune za pranje kože, već samo blage losione za čišćenje.