Poštovana,
    ljubazno Vas molim da mi preporučite specijalistu dermatovenerologa u Beogradu, uz svo dužno poštovanje prema svim Vašim kolegama. Imam 30 godina, pojavile su mi se bele fleke po telu pa sumnjam na vitiligo. Niko u mom okruženju nema iskustva sa tim, pa ni sa dermatolozima, a ako me razumete, ne bih da gubim vreme već bi u samom startu krenula kod nekog ko ima iskustva sa tim, nebitno je da li je privatna ili državna klinika u pitanju, možda bi mi privatna više značila, jer zbog specifičnog radnog vremena nemam mnogo slobodnog.
    Molim Vas da me uputite, čitajući Vaš sajt stekla sam veliko poverenje.
    Hvala unapred.