Imam veoma suvu kožu ruku. Koristio sam sve moguće masti i kremove za suvu kožu, ali mi ništa nije pomoglo. Na dlanovima i prstima postoje hrapave površine koje pri hladnom vremenu pucaju, tako da sad imam velikih problema.
    Možete li mi pomoći?
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 21. 12. 2008.
    • Poštovani,
      Za suvu kožu ruku uzmite specijalne kreme sa ureom za ruke (Eucerin, Avene). Nakon svakog pranja ruku (blagim sapunima), dobro ih osušite i namažite, a kod izlazaka obavezno nosite rukavice.