Poštovana,
    Imam problem, pojavile su mi se u zadnje vreme dosta bubuljica po ledjima. Uglavnom kad ih iscedim, izadje bela kuglica, suva. Ima ih puno. Imam 18 godina. Bavim se teretanom, jedem dosta jaku hranu... ne uzimam nikakve preparate, niti hemiju.
    Kako da se rešim tih bubuljica?

    Odgovoreno: 21. 12. 2008.
    • Poštovani,
      Moguće je da su Vam to zapušene znojne i lojne žlezde, jer se u teretani sigurno dosta znojite. Kod tuširanja koristite neki piling, a nakon toga uzmite neki losion za akne (Sebamed, Exfoliac), jedan put dnevno. Trebalo bi da Vam to reši problem.