Imam gljivično oboljenje nokta na nozi (bar mislim da je gljivično , nokat je lako lomljiv, menja boju, čak je ponekad i zelen, ne cela površina nokta, ali veći deo.
    Možete li da mi kažete šta mogu da uzmem da bih se otarasila ove grozne pojave?
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 21. 12. 2008.
    • Poštovana,
      Prvo se mora postaviti dijagnoza promene na noktu, pa se tek onda propiše terapija (ne mora da bude gljivično). Inače, gljivične promene na noktima se moraju lečiti sistemskom terapijom i to najmanje 6 meseci.