Poštovana doktorka,
    Imam 24 god. i malje mi izrasle po licu, bila sam kod kozmetičarke i odstranila sam ih voskom zatim sam išla na čak 10 laserskih tretmana i malo mi se odstranilo, skoro neprimetno, jedino primetno je u delu brade i više ne znam šta da radim, a na preponama mi urasle dlačice iz kože koje se odmah isčupaju iz korena, ali ostale mi crvene bubuljice koje se posle pretvaraju u crvene tačkice, pa ne znam šta da stavim i šta da radim kako bi nestale!!??
    Puno Vam se unapred zahvaljujem

    Odgovoreno: 20. 12. 2008.
    • Poštovana,
      Trebalo bi da Vam je 10 korektno urađenih laserskih tretmana pomoglo u vezi pojačane maljavosti. Ne znam kojim su laserom rađeni, kao i koje su vam boje malje, tako da vam ne mogu odgovoriti zašto nije bilo efekta. Što se tiče urastanja dlaka u preponskom predelu, problem je vrlo čest, promenite način depilacije tog predela, a kada se pojave, koristite neki antibiotski rastvor.