Poštovana,
    moje pitanje će Vam sigurno zvučati čudno, ali ja moram nekoga da pitam za savet...Dakle, pre oko dva meseca sam po prvi put osetila bolni predeo na koži desnog kuka u pravcu debelog mesa. Posebno je bol bio jasan kada sam rukom prelazila preko njega, međutim nisam mogla da primetim nikakvu jasnu promenu na koži, ni crevnilo, ni otok, ni ispucalost-NIŠTA! Ali mene od tog dana svakodnevno boli na istom mestu i dalje bez vidljivih tragova koji bi mogli da ukažu na bilo šta. Napominjem da se nisam udarila, ali i da jesam svejedno bi mi do sada prošlo.
    Šta bi to moglo biti??? Nije da sam hipohondar, ali jesam radoznala i stvarno se pitam šta se dešava s obzirom da traje neprestalno već duži vremenski period.
    Zahvalna,
    Silvija.

    Odgovoreno: 20. 12. 2008.
    • Poštovana, Mislim da Vaš problem nije za dermatologa, bez obzira što Vas boli koža. Ukoliko Vam bol ne prestaje, eventualno se obratite neurologu, takve senzacije možete da imate i ukoliko imate neki problem sa kičmom