Poštovana,
    imam veliki problem sa kožom lica. Od rodjenja imam izrazeno crvenilo obraza (sada imam 30 god), a od nedavno mi kapilari stalno pucaju, pa mi se stvorila mreža na jagodicama. Pre nedelju dana crvenilo je zahvatilo i nos, tako da estetski užasno izgleda.
    Šta mi preporučujete? Pošto živim u Nišu, da li postoji mogućnost da u nekom salonu, ordinaciji ili već...otklonim ovaj nedostatak?
    Pozdrav!

    Odgovoreno: 17. 12. 2008.
    • Poštovana,
      Verovatno imate urođene slabije zidove kapilara kože lica, pa se oni i provide, a i pucaju. Tu je veoma važno da se štitite od UV zraka, jer oni stanje pogoršavaju. Pošto ste iz Niša, potražite me na Klinici, jer Vam tek nakon pregleda mogu reći koje terapijske mogućnosti postoje.