Imam problem sa žuljem na ruci. Naime, žulj se nalazi na desnom kažiprstu odmah iza nokta. Mislim da je nastao tako što sam godinama u školi nepravilno držao olovku i puno je pritiskao, tako da se kažiprst dosta krivio i tako je u tome delu nastao žulj koji ružno izgleda. Nije veliki, ali smeta u svakom slučaju. Da li postoji neki način da rešim ovaj problem (nekako da izlečim taj žulj ili da odstranim) i kako?

    Odgovoreno: 15. 12. 2008.
    • Poštovani,
      Za početak se javite dermatologu, da postavi tačnu dijagnozu. Inače, ukoliko je to u pitanju, postoji način da se reši, ali to se može uraditi samo nakon pregleda.