Koji lek je najefikasniji za lečenje psorijaze i zbog čega se javlja?
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 15. 12. 2008.
    • Poštovani, Terapija koja se propisuje obolelima od psorijaze zavisi od kliničke slike, tj. raširenosti promena po koži i jačine simptoma koji ih prate.Jedan dermatolog je rekao da se čini nekada da svaki pacijent ima svoju sopstvenu psorijazu. Stoga, ne postoji univerzalna najbolja terapija, već se ona određuje svakom pacijentu pojedinačno.Što se tiče same bolesti, o njoj se možete informisati na našem sajtu