Imam sunčane pege po licu, vratu i rukama. Imam beo ten i mešovitu kožu. Želela bih da ih skinem ili bar ublažim.
    Da li bi mi mogli predložiti neki proizvod sa kojim bih to mogla učiniti?
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 14. 12. 2008.
    • Poštovana,
      Prva stvar koju morate primenjivati je antisolarna zaštita. Nju morate koristiti stalno i to najmanje SPF 30, tako če se promene ublažiti.Važno je da takve kreme, pogotovu za lice koristite preko cele godine, ne samo leti. Postoje i kreme za izbeljivanje koje u sebi imaju zaštitne faktore, potražite u apoteci iz kolekcija Avene, Eucerin, Neo Strata, Uriage.

    • Pa imate lepe savete ali ja sam ridjokosa i imam jako beo ten pa me zanima kako da ikako pocrnim. . . . Ako je moguce posto se sva preljustim. . . . A pege mi se malo pojavljuju po licu. . . . A nerviraju me. . . . Pomooooc. . .: ( (