Poštovana doktorka,
    moja ćerka ima vitiligo i koristi melagenina plus losion. U jednom od Vaših odgovora sam pročitala da uz to treba koristiti UV zračenje.
    Molim Vas da mi odgovorite da li je to odlazak u solarijum i na koliko ili nešto drugo i gde ima to UV zračenje. Ona živi u N.Sadu.
    Puno hvala.

    Odgovoreno: 14. 12. 2008.

Komentari na pitanje: #16775

    • Sofija Sesto 25. 06. 2010.

      Postovana doktorko, koristim melagenina plus, vec nekih mesec dana. Da li mozete da mi kazete prevo upustvo leka, koliko puta dnevno, jer nema nikakvih problema. I da li postoji nesto na kubi, vakcina ili nesto slicno? Rado bih tamo otisao. Hvala. Nenad.