Pojavio mi se bol u zglobu desne šake koji se javlja pri savijanju šake, kao i tačkasta promena u predelu unutrašnje strane lakta, ali minimalno izraženo.
    Da li je moguće da se radi o vasculitisu i da li su to simptomi te bolesti?

    Odgovoreno: 12. 12. 2008.
    • Poštovana, Mislim da se ne radi o vaskulitisu, simptomi te grupe bolesti su mnogo izraženiji. Ukoliko Vam se promene ne povuku, obratite se dermatologu(zbog promene na koži), ali i reumatologu ili ortopedu( zbog bolova u zglobu).