Zamolila bih Vas da mi kažete kako da se rešim preterane maljavosti, baš sam kao muškarac po celom telu prekrivena maljama i lice. Probala sam sve ginekolog mi je prepisao diane 35- ne pomaže, epilacija je papreno skupa, imam 19 god i jako se neprijatno osećam u društvu, molim Vas pomozite mi help!

    Odgovoreno: 08. 12. 2008.
    • Poštovana,
      Jedino trajno rešenje je laserska epilacija . Ukoliko trenutno nemate finansijskih mogućnosti, radite klasičnu depilaciju voskom. Ne koristite pincetu, kreme za depilaciju, brijače, to pojačava rast dlaka.