Prije 6 dana dobio sam alergiju, tako mi je doktor rekao, ali nisu mi rekli na šta sam alergičan pošto i oni ne znaju....Propisali su mi šumeće tablete i tečni puder, već 3 dana to konzumiram, ali se ništa ne primjeti, ali se prave krastice polako gdje je bila alergija, ali se isto tako po malo proširuje...Dobio sam osip po ledjima i prsima malo po ruci i isto tako malo po nogama...
    Šta da radim?
    Unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 02. 12. 2008.
    • Poštovani, Postoje različite vrste alergijskih reakcija na koži, tako da Vam ovim putem ne mogu pomoći, jer bi mi za to bio potreban pregled. Javite se ponovo svom dermatologu, možda je i nešto drugo.