Imam 26 godina, pre oko 2 godine kosa je počela da mi opada. Nakon konsultacije sa dermatologom koristila sam Vichy DERCOS koji je poboljšao stanje. Obzirom da ga koristim dugo (2 godine) volela bih da ga promenim i koliko sam videla tog tipa je i iz Avene kolekcije DUCRAY.
    Zanima me u odnosu na Vichy-jev šampon da li mi preporučujete Ducray i zbog čega?

    Odgovoreno: 30. 11. 2008.
    • Poštovana, Ima dosta preparata protiv opadanja kose na tržištu. Oba preparata o kojima govorite daju dobre rezultate,ali različit im je mahanizam dejstva. Konsultujte se sa Vašim dermatologom.