Poštovana,
    Imam 26 god i već 2-3 meseca imam problema sa aknama i upaljenim licem, ali samo pri dnu obraza, brade i deo vrata. Oduvek imam problematično lice, ali nikada u ovoj meri. Ranije sam imala sličan problem i rešila sam ga redovnom upotrebom "Sebamed" antibakterijske kolekcije. Medjutim, ovaj put nisam uspela. Išla sam kod kozmetičara na sredjivanje lica, ali mi se koža veoma sporo regeneriše tako da još uvek imam crvenilo, a akne mi i dalje izlaze. Preporučena mi je kolekciju Eucerin za nečisto lice pa me interesuje šta bi ste me Vi posavetovali. Verovatno je bitno da spomenem da se ovaj problem javio od kada sam, zbog posla, izložena veoma zadimljenoj prostoriji.
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 30. 11. 2008.
    • Poštovana, Možete pokušati sa Eucerinom (ukoliko Vam je to predložio dermatolog), mada kao i sve ostalo reakcije na neki proizvod su individualne.Ova kolekcija je dobra za lake i umerene oblike akni, a ja ne znam kakve su tačno Vaše promene. Kozmetičar nije uvek pravo rešenje, pogotovu ukoliko su Vam promene aktivne. Najbolje je da se redovno javljate dermatologu, koji će uz preglede određivati adekvatnu terapiju.