Mom sinu se ispod oka pojavila beličasta flekica centimetar u prečniku, koja je malo iznad nivoa kože (kao da je otečena). Dermatolog nam je rekao da je u pitanju steptokokna infekcija i dao nam mast triderm i stanicid koje smo mazali pet dana. Nije došlo do poboljšanja.
    Šta preporučujete?

    Odgovoreno: 28. 11. 2008.
    • Poštovana, Opis promene mi ne liči na infekciju, ali ipak se ponovo javite svom dermatologu. Kombinacija terapije mi nije baš najjasnija, ali je drugačije kada se promene vide.