Poštovana,
    od letos počele su da mi se pojavljuju bele fleke po telu, mazala sam kremu koju mi je kožni lekar preporučio, ali ništa nije pomogla, na suncu ne budu bele, već crvene, pa bih Vas zamolila za savet, što se tiče leka, kreme?

    Odgovoreno: 25. 11. 2008.
    • Poštovana, Za odgovor bi mi bio neophodan pregled. Može da se radi o čestom gljivičnom oboljenju kože, ali može da bude reč i o nekom poremećaju pigmentacije, tako da Vam na ovaj način ne mogu odrediti terapiju.