Molila bih Vas za odgovor, pošto sam veoma zabrinuta - zbog opadanja kose uradila sam hormone štitne žlezde, polne hormone, kks, le. Svi ti rezultati su u redu!
    Šta još može biti uzrok opadanja kose?
    Hvala!

    Odgovoreno: 25. 11. 2008.
    • Poštovana, Dobro je da su Vam rezultati u redu. Postoji više tipova opadanja kose, vezani i za godine, nasleđe itd. U toku godine postoje periodi pojačanog ispadanja dlake, tako da je moguće da je Vama sada taj period i da nemate razloga za brigu.Najbolje bi bilo da se javite lekaru (dermatologu) i da popričate sa njim.