Moja žena već 20 godina ima probleme sa noktima na rukama , tj.oni joj postaju šuplji. bole je i unutra imaju neku belu masu i kao da se perutaju, a nokt je do pola i više prazan i podiže se. Probala je sa kanesten kremom, ali nije pomoglo.
    Šta biste Vi preporučili?
    Hvala

    Odgovoreno: 24. 11. 2008.
    • Poštovani, Promene na noktima se mogu javiti u sklopu neke infekcije, drugih bolesti ali i potpuno izolovano, bio bi mi potreban pregled, ovako je nemoguće.I ako ima gljivičnu infekciju nokata, samo lokalna terapija je tu bezuspešna, već je potrebna bar šestomesečna sistemska terapija, ali bi vam je morao preporučiti dermatolog posle detaljnog pregleda.