Poštovana doktorka,
    moj problem je što oko glavica na penisu imam izražene gljivice nalik na neke male bradavice. To datira duže vreme, u početku ih je bilo malo, a kako vreme prolazi ima ih sve više. Nemam nikakav problem sa tim u zdravstvenom pogledu, ali mi je veoma neprijatno kada imam sexualni odnos. Znam da treba da posetim kožnog lekara, ali nemam hrabrosti.
    Da li Vi možda možete da mi date neki savet ili čak šta više neki lek?
    Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 24. 11. 2008.
    • Požtovani, Najverovatnije se radi o polnim bradavicama (kondilomima) i morate se javiti dermatologu, jer je oboljenje virusne prirode i može se i dalje širiti. Danas postoje različiti načini uklanjanja ovih promena (radio talasi, tečni azot, laseri), ali je prethodno potreban pregled.