Poštovana dr,
    pre oko mesec dana mi se pojavila promena na koži prečnika oko 0.5cm, crvena, prekrivena suvim oljuštenim delovima. Javila sam se dr dermat. koja me prati od letos i ona je rekla da je to masna bradavica i da mi je milionski broj malih maldeža po koži u stvari milia like ili keratotični čepovi. Tu promenu i jednu bradavicu je tretirala azotom i rekla da za ostalo uzmem benzak. Međutim, to mi se upalilo posle intervencije i otišla sam kod jednog starog dermat. koji je rekao da mažem enbecin i acidi bor. par dana i da dođem. Potvrdio je njene dg, ali ta mala crvena promena je porasla i pojavila se još na par mesta i počela da svrbi, pa je rekao da je to dermatitis i dao mi je kremu koju sam pravi, kont. za 7 dana. To je sutra, a ja imam desetak novih tih dermatitisa, a pila sam i 3 dana klaritin. One stare su se smirile, ali se stalno javljaju nove, da nije od nekog leka mada i rudakol i ranisan pijem dugo ne bi trebalo. Stari dr je rekao da bi trebala da se kupam sumpornim sapunom, ali to će mi reći na kontroli do kada će se sve smiriti, kad ono ja imam nove promene.
    Šta bi to moglo biti, male crvene kao koprivnjača u prečniku 0.3-0.5cm, ponegde sasušene po vrhu. Hvala unapred na odgovoru i izvinite na opširnosti.