Imam jako izražen svrab na lijevom tabanu u predjelu jagodice iza prstiju. Prepisana je terapija - Daktanol krema i spravljena krema u apoteci "Whitfield".
    Možete mi reći da li imam još neko rešenje, jer do sada nisam imala efekta od njih.

    Odgovoreno: 12. 11. 2008.
    • Poštovana, Vi ste dobili terapiju za gljivično oboljenje kože. Nisam razumela da li pored svraba imate i neke promene na koži.Pokušajte sa kremom Triderm, 2 x dnevno, ali ne duže od desetak dana. Ukoliko Vam ne pomogne, ponovo se javite dermatologu.