Poštovana profesorka,
    imam 63 godine i u poslijednjih pola godine počinje da mi otpada kosa, što primjećujem nakon pranja kose, češljanja i sl. Do sada sam imala jaku i dobru kosu, međutim ovo što mi se dešava u posljednje vrijeme me brine.
    Molim Vas da mi date Vaše mišljenje i eventualno neka sredstva koja bi mi eventualno ojačala kosu i spriječila dalje otpadanje.
    Hvala

    Odgovoreno: 12. 11. 2008.
    • Poštovana, Na ovaj način, bez pregleda mogu vam preporučiti samo šampon protiv opadanja kose, pokušajte sa šamponom Plantur 39, i vitaminima za jaču kosu.Inače, novembar je mesec kada kosa pojačano ispada, pa možda je to sve prolaznog karaktera. Ukoliko se ispadanje kose nastavi, najbolje je da se javite lekaru.