Poštovanje,
    imao sam odnos sa izvesnom osobom i posle toga osećam blago peckanje po polnom organu. Pretpostavljam da su u pitanju neke bakterije, ali ne znam koju mast u tu svrhu da koristim.
    Šta mi Vi preporučujete?
    Hvala

    Odgovoreno: 12. 11. 2008.
    • Poštovani, Peckanje ne mora biti znak nikakve infekcije, ali ukoliko ste imali odnos bez zaštite, obratite pažnju na eventualni iscedak iz kanala. Terapiju vam ovako ne mogu propisati, ukoliko i dalje imate problem, javite se dermatologu.