Imam bebu staru 2 meseca i od pre 3 dana dobila je po licu, stomaku i malo po ledjima crvene fleke. Ne svrbi je ništa, niti je nervozna. Kupam je nivea kupkom za bebe, kosu perem šamponom od kamilice nivea za bebe, prašak za pranje veša nisam menjala. Ne znam od čega može biti, pedijatar mi kaže da je od kupke.

    Odgovoreno: 09. 11. 2008.
    • Poštovana,
      Neka deca imaju osetljivu kožu, pa reaguju i na kupke, na šampone, omekšivače i sl. Možda Vaša beba ima takvu kožu. Za početak, promenite kupku, uzmite neku za osetljivu kožu i ne brinite.