Hteo bih da Vas pitam u vezi sa opadanjem kose. Kosa mi se jako masti i opada, toliko da počinje da me brine. Inače imam 28 godina i nemam genetsku predispoziciju za opadanje kose i ćelavost, otac ima jaku i kvalitetnu kosu.
    Pa me interesuje šta bih mogao da koristim kako bi sprečio problem ili bar ublažio?

    Odgovoreno: 09. 11. 2008.
    • Poštovani, Opadanje kose nema veze sa masnom kosom. Kao preventivu opadanja koristite Alpecin C 1 šampon, to je kofeinski šampon za koji je dokazano da prevenira opadanje kose kod muškaraca. Potražite ga u apotekama, ne parfimerijama.