Nekoliko nedelja imam seksualne odnose bez zaštite sa devojkom koja ima pojačan sekret. Do sada nisam imao problema, ali pre nekoliko dana počeo je svrab oko korena penisa. Sada mi se čini da vidim malo crvenilo, kao bubulicu sa unutrašnje strane butine.
    Zanima me da li je to iritacija ili postoji mogućnost neke zaraze sa tim simptomima?

    Odgovoreno: 08. 11. 2008.
    • Poštovani, Seks bez zaštite nije pametna odluka. Pošto je promena u korenu penisa, verovatno je samo neki folikulit (upala oko folikula dlake) i nema veze ni sa kakvom infekcijom, pa će verovatno proći i bez terapije.