Poštovana,
    Na lijevoj strani ledja, tačnije ispod vrata pojavila mi se, pa ne baš mala "kila". Najprije sam mislila da me je ujeo neki insekt, jer je bila crvene boje, ali sada vidim da otok nije ništa manji, nego prije 10 dana. Na dodir me ne boli, ali pod rukom osjećam da je veći dio "kile" ispod kože.
    Imate li neki savjet, što bi to moglo biti i kome bih mogla da se direktno obratim od ljekara? Takodje, u poslednje vrijeme imam problem i sa padom imuniteta, tako sam vise prehladjena, nego zdrava, a čim mi padne imunitet pojavi mi se i alopecia. Imate li neku preporuku za jačanje imuniteta?
    Unaprijed zahvalna!

    Odgovoreno: 08. 11. 2008.
    • Poštovana, Što se tiče promene koju opisujete niste je najbolje opisali, ali svakako se javite dermatologu, najbolje je da se to pregleda, teško je ovako odrediti terapiju. Za imunitet, pokušajte sa Protektin tbl, 1 x dnevno