Moj brat ima 44 god. i strašne bolove u kostima. Kaže da mu je to artritis, od psorijaze.
    Možete li mi preporučiti kome da se obratim, pošto ga samo vuku tamo-amo, a niko konkretno da mu preporuči šta da radi.
    Hvala

    Odgovoreno: 08. 11. 2008.
    • Poštovana, Psorijazu leče dermatolozi, a ukoliko postoji i artritis u lečenje se uključuje reumatolog.Psorijatični artritis ima karakterističnu sliku na rengenu, tako da se tačno zna da li ga neko ima ili ne. Potrebno je da uradi i reuma faktore, da bi se dopunila dijagnoza.Znači, idite kod reumatologa.