Imam 29 godina. Na korenu nosa, sa leve i desne strane, mi se pojavljuje crvenilo i nešto nalik bubuljici. U jesen i zimu je to još više izraženo. Dermatolog mi je rekla da koristim Dercome simplex, ali to samo malo prekrije crvenilo.
    Šta biste mi Vi preporučili?

    Odgovoreno: 08. 11. 2008.
    • Poštovana, Moguće je da su to samo prošireni kapilari, ali teško je na ovaj način postaviti dijagnozu. Dercom siplex nije lek, javite se ponovo dermatologu, ili mi makar napišite dijagnozu koju ste dobili.