Poštovana,
    moj momak ima problem, ali neće da ide kod doktora. Radi se o tome da već koji put posle odnosa njega svrbi kožica ( završetak kožice ) i dosta mu se crveni taj deo. To ga drži jedno 2-3 dana i prođe. Zbog čega može da nastane taj svrab i crvenilo? Ja imam povećan sekret, obavila sam pregled kod ginekologa i sve je ok, mada ga imam i dalje.
    Molim Vas za neke informacije i objašnjenja.

    Odgovoreno: 04. 11. 2008.
    • Poštovana,
      Naterajte ga da se javi dermatologu, najbolje u vreme kada ima promena. Nisam shvatila da li ste bili samo na pregledu, ili ste radili bris (trebalo bi da ga uradite) i grupu sekreta, jer njegove tegobe oćigledno imaju veze sa seksulanim odnosom. Takođe niste napisali da li koristite kondome i da li je tada drugačije?