Poštovana,
    nemam kožno obolenje, ali imam problematičnu kožu. Naime, lice mi je masno i puno mitisera, a primećujem i nastanak bora. Imam 23 godine.

    Odgovoreno: 04. 11. 2008.
    • Poštovana,
      Iako nemate bolest kože, ipak bi trebalo da Vas pregleda dermatolog koji bi Vam odredio adekvatne kreme koje bi sigurno poboljšale izgled Vaše kože. S obzirom na godine, bore su verovatno posledica dehidrirane kože i nestaće vrlo brzo ukoliko se budete pridržavali propisanog tretmana.