Zdravo!
    Imam jako osetljivu kožu lica, masnu, neke potkožne bubuljice koje se sve vise šire, pege, mitisere...Koristila sam razne kreme za osetljivo lice. U pubertetu sam imala dosta bubuljica.
    Šta mi savetujete da koristim?
    Pozdrav.

    Odgovoreno: 04. 11. 2008.
    • Poštovana, Kombinacija osetljve, a masne kože nekada je teška za terapiju. Pokušajte sa kremama iz kolekcije Exfoliac koje imaju manji procenat beta hidroksi kiselina. U letnjim mesecima zbog pega obavezno se štitite od UV zraka.