Poštovana doktorka,
    imam 35g i živim u Švedskoj. Imam problem sa bradom, imam neke pečate na licu, baš oko brade, ovih dana primećujem da mi se to širi još više i veoma se sramotim kada odem napolje, ne znam baš da se dobo izrazim na srpski jezik, ali pokušavam da Vam opišem malo bolje. Kupio sam neku kremu koja smanjuje pad kose, nije predviđena za bradu, ali je ja koristim već mesec dana i ništa od toga.
    Veoma sam zabrinut, da li je reč o nekoj opasnoj bolesti?
    Srdačan pozdrav,
    Benjamin

    Odgovoreno: 01. 11. 2008.
    • Poštovani,
      Iz Vašeg maila nije mi jasno da li Vam dlaka na bradi opada na pečate, ili su na bradi crveni pečati. Pojasnite mi malo da bih mogla da pokušam da Vam pomognem, mada bi svakako bilo bolje obratiti se dermatologu za pomoć. Nije ništa opasno.