Ćerki koja ima 7god. se pre par nedelja, tačnije nedelju i po dana, pojavili su joj se kao neki plihovi na prstima, tačnije na jagodicama na svim prstima, nju to iritira, pa ona to ljušti i počinje da se širi i postaje sve gore, a iz tih plihova ništa ne curi, baš naprotiv sve je suvo i žali se da je po malo boli!
    Kome da se obratimo i šta da radimo?
    Unapred HVALA!!!

    Odgovoreno: 01. 11. 2008.
    • Poštovani,
      Te promene mogu biti u okviru neke ekcemske reakcije, ili mogu biti samo iritacija nastala pod uticajem spoljašnjih faktora. Ne dajte joj da to ljušti, jer pogoršava stanje i to je boli. Probajte sa kremama za negu, ako se ne povlači javite se dermatologu.