Poštovana,
    Ovo je već treće pitanje na koje Vas molim da mi odgovorite. Na prva dva sam dobila odgovor i veoma sam Vam zahvalna na tome...Ako se sećate ..Imam sina od dve godine koji je dobio ekcem po celom telu...Jednog dana je bolje, pa opet se pojavljuje...
    Sada su mi urađene analize LDH i one su 1610.. previsoko...
    Na šta ukazuje taj rezultat?

    Odgovoreno: 30. 10. 2008.
    • Poštovana,
      Rezultat jeste visok, prvo ga ponovite još jednom, a onda se javite pedijatru. Enzim laktat dehidrogenaza može biti marker nekih bolesti, ali ne i bolesti kože, tako da Vam tu treba pomoć lekara druge specijalnosti.