Imam problema sa bubuljicama po licu, najčešće su to one akne ili ponekad podkožne u predelu nosa i usana.. koristio sam pre godinu dana kreme...ali ih nisam skroz ostranio.
    Šta da radim? Šta da koristim? Imate li neku ideju?
    Unapred Vam puno hvala...

    Odgovoreno: 29. 10. 2008.
    • Poštovani,
      Niste napisali koliko godina imate. Ukoliko ste u pubertetu, akne u tom periodu imaju svoja poboljšanja i pogoršanja i stalno ih morate nečim tretirati. Preparati se propisuju u zavisnosti od trenutnog stanja na koži, pa se ponovo javite dermatologu jer samo tako možete dobiti pravu terapiju.