Pocituvana,
    jas sum od makedonija moeto prasajne e imam veke nekolku meseci glivicna infekcija na delot kaj preponite, koristev mast kanesten i hidrociklin 4 nedeli i infekcijata seuste stoi ve molam za mislejne.
    Da li se prenesuva?

    Odgovoreno: 29. 10. 2008.
    • Poštovani,
      Gljivične infekcije u predelu prepona su prilično česte kod muškaraca, leče se antimikotičnim preparatima i lečenje traje oko 4 nedelje. Potrebno je da u vreme lečenja nosite veš sa nogavicama (bokserice, ne slip), da peškire koristite samo jednom itd. Znači pored adekvatne terapije (koja nije hidrocyclin), morate se pridržavati saveta koje ste verovatno dobili od lekara.