Poštovana,
    Ja sam Vam već postavila jedno pitanje i veoma sam Vam zahvalna što sam dobila odgovor tako brzo...
    Mogu li da Vas pitam još ovo, da li je moguće da je organizam delovao tako zbog predoziranja antibiotika. Nakon pet dana korišćenog Hemomicina, koji svi znamo da deluje još pet dana, njemu je odmah, nakon Hemomicina, tačnije šestog dana uključen Cliacil...
    Kako pomoći detetu, šta da koristim za negu te ispucale i više izmorene kože. Puno toga sam već koristila što i nije bilo efikasno: sebamed, protenat, ekcemol. Postoji li nešto šta mi možete preporučiti za negu. Može li Hemelova kozmetika..
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 27. 10. 2008.
    • Poštovana,
      Mislim da antibiotici nemaju veze sa promenama u vidu ospe, ako se dobro sećam Vašeg pitanja. Možete probati i Hemel kozmetiku, ali ja bih za suvu i oštećenu kožu propisala neki od losiona sa 5% uree(Eucerin, Atopic krem i sl). I ne brinite, i koži je potrebno neko vreme da bi se oporavila. Takođe možete i da probate neku dečiju kupku za suvu i osetljivu kožu.