Poštovana,
    moja ćerka ima 11 godina i pre neki dan dermatolog je potvrdio da ima seboreju na delu glave ispod kose, pa me interesuje kolika je mogućnost da se to proširi, obzirom da ona tek ulazi u pubertet i šta je najefikasnije u lečenju te bolesti?

    Odgovoreno: 25. 10. 2008.
    • Poštovana,
      Seboreja nije neobična pojava u vreme puberteta kada se dešavaju i druge razne promene uslovljene hormonima. Niste napisali da li ste dobili preporuku za neki šampon za seboreju, ali najbolje je da specijalnim medicinskim šamponima pokušate da je kontrolišete. Ima više pristupa, ja uvek za početak preporučujem Šampon Mikoseb, koji u najvećem broju slučajeva pomogne