Poštovana,
    Imam ćerku od 4 godina, normalnog je zdravlja i krvna slika joj je odlična. Povremeno joj se skida koža sa vrhova prstića.
    Molim za mišljenje.
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 26. 10. 2008.
    • Poštovana, Nije to znak nikakve bolesti. neka deca prosto imaju osetljiviju kožu i često se takve promene javljaju kada se puno igraju napolju (ne znam da li je tako i kod nje). Vremenom će to proći, a sada kada se pojavi samo koristite češće kreme za negu ruku i nemojte joj davati da tu kožicu ljušti (stvoriće se ranice), što deca često rade.