Poštovani dr,
    Pre dve godine mi se dogodilo da mi utrne deo palca na nozi, ispod nokta, veličine oko 1x2cm, posle nošenja novih cipela. Konsultovala sam neurologa i on mi je objasnio da terapija nije potrebna i da će se samo povući posle mesec, dva, što se i dogodilo. Iako strogo vodim računa o obući koju nosim, ista stvar mi se dogodila i pre desetak dana, takođe kada sam prvi put obula nove cipele. Ne osećam nikakav bol, niti bilo kakve druge promene i samo pri dodiru osećam da mi taj deo utrnuo.
    Da li je potrebno da idem na pregled ili nekakva terapija. Unpred hvala.

    Odgovoreno: 23. 10. 2008.
    • Poštovana,
      Pitanje nije baš za dermatologa, ukoliko nema promena na koži. Svakako su tegobe vezane za obuću koju nosite, morate baš da vodite računa. Nikakva terapija Vam nije potrebna.