Na samom završetku kičmenog stuba imo sam bubljicu koja je sazrela i pukla i od tada je prošlo petnestak dana, a meni je ostala rupica koja je od prilike 3 puta 3 milimetra koja neće da zaraste, krasta se stvori, to osetim na dodir, ali ne može da ostane duže, jer puno puta ustanem i sednem. Ne boli me kad sedim i kad se okrećem dok spavam. Samo primetim da je krasta spala i da po koja kap krvi ostane na vešu.
    Šta da uradim da krasta ostane dok to ne zaraste?

    Odgovoreno: 23. 10. 2008.
    • Poštovani,
      Nekim osobama je produženo vreme zarastanja rana, to ne bi trebalo da ima veze sa krastom. Možete sačekati još par dana, eventualno za to vreme koristiti neku antibiotsku mast, a ukoliko je ranica i dalje prisutna, ipak se javite lekaru.