Između prepona mi se pojavilo neko crvenilo pre par meseci i ubrzo je nestalo, ali posle toga se non stop znojim i ojedam i usput svrbi ma koliko se tuširao i vodio računa o tome.
    Šta bi to moglo da bude? Oženjen sam, a kod žene nema nikakvih sličnih, niti bilo kakvih siptoma, da bih posumnjao da je ovo bolest. Jednostavno se znojim i svrbi.
    Šta da radim?
    Unapred hvala,
    Jovan

    Odgovoreno: 23. 10. 2008.
    • Poštovani,
      Kod muškaraca se često u predelu prepona javljaju gljivične infekcije, izgledaju kao ojed i praćene su osećajem svraba i pečenja. Ipak, na ovaj način ne mogu propisivati terapiju, pa je najbolje da se javite dermatologu radi dobijanja adekvatne terapije. Moram da Vam napomenem da i preterano pranje menja ph kože, ona gubi svoju zaštitnu ulogu, postaje sklonija infekcijama i iritaciji, tako da ni u tome nije dobro preterivati.