Da li smijem koristiti PERSPIREX protiv pojačanog znojenja. Naime, znojim se tako da mi je odjeća uvijek mokra i po zimi i po ljeti.
    Hvala unaprijed!

    Odgovoreno: 22. 10. 2008.
    • Poštovana,
      Znam za preparat, iskustva su različita, može izazvati iritaciju, ali možete da probate. Važno je samo da u isto vreme ne koristite druge preparate protiv pojačanog znojenja.

Komentari na pitanje: #13333

    • Milos Jevic 05. 03. 2010.

      Imam problem sa znojenjem pazusnih jama konstantno se znojim i ako nemam neke velike aktivnosti, majice i kosulje na mestima pazusnih jama mi se pojavljuje okrugle fleke od znoja. Znoj ne smrdi nego mi je neprijatno jer je mokro i estetski ruzno. Da li mozete mi preporuciti neki dezodorans da se resim nekih muka ili neku kremu. . . Koja se moze kupiti u nasim apotekama. . . Jer nemam vremena da idem kod doktora a i ona operacija mi se ne dopada. . .