Da li se hemangiom port wine stain može uspešno ukloniti (potpuno izbledeti) laserskom terapijom sa lica kod bebe stare 4 meseca i šta je bolji pokazatelj i manje štetan da se utvrdi da nema unutrašnjih promena, skener glave ili magnetna rezonanca?
    Hvala

    Odgovoreno: 21. 10. 2008.
    • Poštovani,
      Ova vrsta hemangioma odlično reaguje na lasere, ali po mom mišljenju dete je suviše malo za tu intervenciju. Što se tiče dijagnostičke metode kojom biste pregledali unutrašnje organe, najbolje će biti da se savetujete sa pedijatrima i radiolozima.