Poštovana doktorka,
    pre dvadeset dana sam išla na terapiju radio talasima zbog kapilara na licu. Doktorka mi je rekla da dođem na kontrolu ukoliko ima potrebe.
    Koliko treba da čekam, s obzirom da je prošlo 20 dana, a još uvek se vidi taj kapilar (za nijansu je svetlije boje.)?
    Hvala Vam puno!

    Odgovoreno: 21. 10. 2008.
    • Poštovana,
      Možete da odete na kontrolu ukoliko više nema krastica koje su verovatno postojale posle terapije radio talasima. Dovoljno je vremena prošlo i može da se napravi procena koliko je intervencija uspela i da se ponovi ukoliko ima potrebe.