Poštovana doktorka,
    Već dugo godina me muči ožiljak na kapku lijevog oka. Ožiljak nije puno velik, ali sa mojim rastom on se sve više širi.
    Šta bih mogla poduzeti da ožiljak nestane?
    Molim Vas pomozite mi da nađem pravo rešenje.

    Odgovoreno: 21. 10. 2008.
    • Postovana, Oziljci su dosta rezistentni na terapiju. Neznam da li ste nesto probali da upotrebljavate, ali svaka lokalna terapija za oziljke (pogotovu stare) podrazumeva upotrebu preparata bar 6 meseci. Na trzistu ima nekoliko preparata (Dermatix, Scar Zone. . .), pa mozete pokusati sa nekim od njih.